زیورآلات

بدلیجات پرفروش

 • بدلیجات - زیورآلات

  چگونه زیورآلات و بدلیجات دست ساز بسازیم؟

  خرید قطعات زیورآلات می تواند بسیار گران باشد، حتی اگر از نوع جواهرات مصنوعی یا بدلیجات باشند. با این حال جواهرسازی دست ساز می تواند به مراتب کم هزینه تر از ساخت زیورآلات زیبا با قطعات طلا و جواهر باشد. همچنین شما می توانید زیورآلاتی بسازید که با استایل و سلایق شخصیتان سازگار باشد. با یادگیری چند تکنیک اساسی باید قادر به ساخت سبک ها و استایل های منحصر به فردی از ست زیورآلات، نیم ست بدلیجات، گردنبند ها، دستبند ها، گوشواره ها، انگشتر ها و غیره باشید. این کار می تواند شما را از پرداخت هزینه های گزاف بابت خرید این محصولات بی نیاز کند. شما حتی امکان به فروش رساندن زیورآلات دست ساز خود در بین آشنایان، فامیل و حتی افراد دیگر را نیز خواهید داشت.

  خرید یک کیت جواهرسازی:

  برای ساخت بدلیجات و زیورآلات به ابزار و مواد اولیه‌ای نیاز دارید تا بتوانید ایده‌های خود را به انجام برسانید. کیت جواهرات معمولا به مجموعه‌ای از ابزارآلات و مواد اولیه مانند مهره، سیم و ... گفته می شود که بوسیله آن قطعات زیورآلات مختلف را سفارشی سازی می کنیم و در نهایت به جواهر مورد نظر خود دست میابیم. اکثر کیت های جواهرات با برخی دستورالعمل های اساسی با ایده های مختلف زیورآلات سروکار دارند اما شما می توانید از تخیل خود برای ایجاد و ساخت هر نوع از بدلیجات که می خواهید استفاده کنید. انواع مختلفی از کیت ها با توجه به نوع خاصی از زیورآلات که شما می خواهید بسازید وجود دارند، به عنوان مثال: کیت جواهرات مهره، کیت جواهرات سیم و ... را می توان نام برد.

  انتخاب یک پروژه خاص ساخت زیورآلات:

  از آنجایی که انواع مختلفی از زیورآلات و بدلیجات وجود دارند که می تواند از مواد اولیه متفاوتی همچون مهره‌ها، سیم، رشته، رزین، کاغذ و ... ساخته شوند، پس مواد و قطعات جواهری که می خواهید روی آنها کار کنید را انتخاب کنید. برای یافتن ایده‌های الهام بخش از فروشگاه های زیورآلات بازدید کنید و یا سری به وبسایت های جواهر فروشی بزنید و ...

  " ادامه مطلب ... "

  بدلیجات