انگشتر

 • انگشتر | Ring

  انگشتر نمادی از عشق و وفاداری در بین انسان هاست و در این بین انگشترهایی با جنس های متنوع مانند نقره، استیل، چرم و... میان جوانان و سایر اقشار جامعه طرفداران زیادی پیدا کرده و توانسته جایگزین مناسبی برای طلا باشد. آیا می دانید چه نوع انگشتری برای شما مناسب است و کدام انگشتر می تواند شما را برای مدت طولانی تری راضی نگه دارد؟ در اینجا به تعدادی از مدل های انگشتر زینتی اشاره می کنیم و همچنین با مدل انگشتر مناسب برای طرح و اندازه انگشت و دست خود آشنا می شویم تا در خرید انگشتر مناسب دچار سردرگمی نشویم و بهتر تصمیم بگیریم. انگشتر ها از لحاظ طرح و مدل، انواع مختلفی دارند که می توان به مواردی از جمله: انگشترهای با نگین گرد، نگین مارکیز، نگین اشکی, نگین بیضی، نگین مستطیلی بزرگ، نگین های خوشه ای و... اشاره کرد. انگشتر ها در جنس های مختلفی نیز از جمله نقره، استیل و ... ساخته می شوند و ممکن است در رده انگشتر زنانه، دخترانه، مردانه، پسرانه و بچگانه قرار گیرند.

  انگشتر با نگین گرد: اگر انگشتان بلند و کشیده دارید یا فردی با انگشتان توپر و عریض هستید بهتر است از انگشترهایی با طرح نگین گرد استفاده کنید، این انگشترها زیبایی دلنشینی به دستان با انگشتان بلند می دهند و معمولا انگشتان را کوتاه تر نشان می دهند.

  انگشتر با نگین مارکیز: انگشترهای با نگین مارکیز (یک نوع نگین لوزی شکل با گوشه های عرضی گرد) که انگشتان بلند را بلندتر نشان می دهند. این نوع انگشتر برای افرادی با انگشتان کوتاه مناسب است و می تواند انگشتان را زیباتر نماید. همچنین برای انگشتان توپر و عریض نیز می توان از انگشتر با نگین مارکیز بزرگ تر و عریض تر استفاده کرد.   ( منبع: honarezendegi.com )

  برای مطالعه ادامه متن به قسمت مقالات مراجعه نمایید...

   

  انگشتر زنانه

   

   

  خرید انگشتر مناسب سایز

  آیا می دانید در زمان خرید انگشتر از اینترنت و یا زمانی که قصد خرید برای فرد دیگری را دارید، چگونه باید سایز انگشتر مناسب را بیابید؟ متوسط سایز انگشتر در بین زنان و مردان در مناطق مختلف متفاوت است ولی عموما متوسط سایز انگشتر زنانه بین 5 تا 7 و متوسط سایز انگشتر مردانه بین 8 تا 14 می باشد. البته باید گفت که همیشه استثناهایی هم وجود دارد. روشی بسیار آسان و راحت برای یافتن سایز انگشت و در نتیجه مشخص کردن سایز انگشتر مناسب وجود دارد که در ادامه به بررسی آن خواهیم پرداخت. نکات قابل توجه در اندازه گیری سایز انگشت این است که سایز انگشت را در زمانی باید اندازه گرفت که انگشت گرم باشد زیرا در زمان سرد بودن سایز انگشت کوچکتر خواهد بود. دوم اینکه بعد از ظهر انگشت خود را اندازه بگیرید زیرا در زمان صبح انگشت کوچکتر است. همچنین بهتر است چند بار سایز انگشت را اندازه بگیرید تا به یک نتیجه قطعی برسید.

  برای مطالعه ادامه متن به قسمت مقالات مراجعه نمایید...

   

  خرید انگشتر