گردنبند

 • گردنبند | Necklace

  شاید برای شما هم پیش آمده که از یک مدل گردنبند خوشتان آمده ولی در انتخاب آن شک داشته اید و این شک بدلیل ناآگاهی از نوع گردنبند مناسب قالب صورتتان بوده است. گردنبند یا گردن آویز شاید مهمترین زیور یک خانوم باشد، البته دیگر این روزها نه تنها برای خانوم‌ها بلکه برای هر کسی با هر سلیقه و عقیده‌ای گردنبند مناسب وجود دارد. در این مطلب قصد داریم مدل های مختلفی از گردنبندها را برای شما معرفی کنیم و گردنبند مناسب قالب صورتتان را به شما بشناسانیم تا شاید بهتر بتوانید در خرید گردنبند تصمیم بگیرید. گردنبندها در مجموع از لحاظ اندازه به 6 دسته تقسیم می شوند که عبارت اند از: شال گردنی، اپرا، طنابی، یقه‌ای، نمایشی و پرنسسی. گردنبند ها در جنس های مختلفی از جمله نقره، استیل و ... نیز ساخته می شوند و ممکن است در رده گردنبند زنانه، مردانه یا گردنبند دخترانه، پسرانه و بچگانه قرار گیرند.

  گردنبند مناسب صورت بیضی: اگر صورتی بیضی شکل دارید تقریبا تمامی انواع گردنبند ها برای شما مناسب هستند. مدلهایی مانند: گردنبندهای چند رشته‌ای، آبشاری، یقه‌ای، پر و کار شده، V شکل و شال گردنی. توجه داشته باشید که اگر گردن کوتاهی دارید از گردنبندهای کوتاه یا حجیم استفاده نکنید زیرا باعث عریض تر و در نتیجه کوتاه تر به نظر رسیدن گردنتان می شوند. همچنین در صورتی که بینی بلندی دارید گردنبند های بسیار بلند برای شما مناسب نیستند.

  گردنبند مناسب صورت گرد: اگر جزو افرادی هستید که صورتی گرد دارید نکته قابل توجه برای شما این است که باید از گردنبندی استفاده کنید که به طول صورت شما بیافزاید ولی به عرض آن نه. بهترین مدلهای گردنبندی که می توانید انتخاب نمایید شامل: گردنبند های نمایشی، طنابی، V شکل بلند (با آویز یا هر گونه شکل کانونی‌ای که به گردنبند شکل V گونه بدهد)، اپرا، T شکل بلند. توجه کنید که از انداختن گردنبندهای پرنسسی، شال گردنی، یقه‌ای، بزرگ و با تکه های حجیم در پایه گردن خودداری کنید و در ضمن استفاده از گردنبند هایی که باعث می شوند پایه گردن شکل U به خود بگیرد برای شما مناسب نیست.  ( منبع:honarezendegi.com )

  برای مطالعه ادامه متن به قسمت مقالات مراجعه نمایید...

   

  گردنبند دخترانه