گردنبند

بدلیجات پرفروش

 • گردنبند | Necklace

  شاید برای شما هم پیش آمده که از یک مدل گردنبند خوشتان آمده ولی در انتخاب آن شک داشته اید و این شک بدلیل ناآگاهی از مدل گردنبند مناسب قالب صورتتان بوده است. گردنبند یا گردن آویز شاید مهمترین زیور یک خانوم باشد، البته دیگر این روزها نه تنها برای خانوم‌ها بلکه برای هر کسی با هر سلیقه و عقیده‌ای گردنبند مناسب وجود دارد.

  در این مطلب قصد داریم مدل های مختلفی از گردنبندها را برای شما معرفی کنیم و گردنبند مناسب قالب صورتتان را به شما بشناسانیم تا شاید بهتر بتوانید در خرید گردنبند تصمیم بگیرید. گردنبندها در مجموع از لحاظ اندازه به 6 دسته تقسیم می شوند که عبارت اند از: شال گردنی، اپرا، طنابی، یقه‌ای، نمایشی و پرنسسی. گردنبند ها در جنس های مختلفی از جمله نقره، استیل و ... نیز ساخته می شوند و ممکن است در رده زنانه، دخترانه، مردانه، پسرانه و بچگانه قرار گیرند.

  گردنبند مناسب صورت بیضی:

  اگر صورتی بیضی شکل دارید تقریبا تمامی انواع گردنبند ها برای شما مناسب هستند. مدلهایی مانند: گردنبندهای چند رشته‌ای، آبشاری، یقه‌ای، پر و کار شده، V شکل و شال گردنی. توجه داشته باشید که اگر گردن کوتاهی دارید از گردنبندهای کوتاه یا حجیم استفاده نکنید زیرا باعث عریض تر و در نتیجه کوتاه تر به نظر رسیدن گردنتان می شوند. همچنین در صورتی که بینی بلندی دارید گردنبند های بسیار بلند برای شما مناسب نیستند.

  گردنبند مناسب صورت گرد:

  اگر جزو افرادی هستید که صورتی گرد دارید نکته قابل توجه برای شما این است که باید از گردنبندی استفاده کنید که به طول صورت شما بیافزاید ولی به عرض آن نه. بهترین مدلهای گردنبندی که می توانید انتخاب نمایید شامل: گردنبند های نمایشی، طنابی، V شکل بلند (با آویز یا هر گونه شکل کانونی‌ای که به گردنبند شکل V گونه بدهد)، اپرا، T شکل بلند. توجه کنید که از انداختن گردنبندهای پرنسسی، شال گردنی، یقه‌ای، بزرگ و با تکه های حجیم در پایه گردن خودداری کنید و در ضمن استفاده از گردنبند هایی که باعث می شوند پایه گردن شکل U به خود بگیرد برای شما مناسب نیست.  ( منبع:honarezendegi.com )

  " ادامه مطلب ... "

  گردنبند

   

  خرید گردنبند مناسب سایز

  سایز هر گردنبند بر اساس طول زنجیر مشخص می شود، برای تعیین سایز یک گردنبند ابتدا طول زنجیر را اندازه می گیریم. علاوه بر اینکه تعدادی اندازه استاندارد برای طول گردنبند وجود دارد، شما نیز در زمان تعیین سایز گردنبند مناسب باید به فاکتورهای شخصی خودتان و برخی فاکتورهای عمومی دیگر که در این مطلب به آنها می پردازیم توجه کنید تا بتوانید طول صحیح گردنبند مناسب خودتان و یا شخص مورد نظر را پیدا کنید.

  پیدا کردن و اندازه گیری سایز گردنبند براساس اندازه گیری طول زنجیر انجام می شود، پس قلاب زنجیر گردنبند را باز کنید و آن را بصورت پهن شده روی زمین یا یک سطح کاملا صاف قرار دهید. توجه کنید که زنجیر را تا جایی که ممکن است، صاف و مستقیم نگه دارید تا اندازه گیری دقیقی انجام دهیم. طول گردنبند را به کمک یک خط کش یا متر نواری اندازه گیری کنید. متر نواری را از یک سر زنجیر تا سر دیگر آن نگه دارید و به یاد داشته باشید که قلاب (قفل) زنجیر را نیز اندازه بگیرید، نکته قابل توجه این است که اگر پلاک، آویز و یا هر شیء دیگری به زنجیر متصل باشد و از وسط آن آویزان باشد (به گونه ای که به طول آن نیفزاید)، نباید آنها را در اندازه گیری گردنبند به حساب بیاورید. طول به دست آمده را در جایی یادداشت کنید و یا به ذهن خود بسپارید، شما همچنین در زمان خرید گردنبند جدید می توانید از این اندازه بصورت اینچ یا سانتی متر استفاده کنید. توجه کنید که اگر این اندازه را به بالا یا پایین رند کنید دیگر اندازه شما دقیق خواهد بود.

  " ادامه مطلب ... "

  خرید گردنبند