دستبند

 • دستبند | Bracelet

  از سالیان دور تا بحال دستبند های زینتی از جمله زیورآلات مورد علاقه مردم بوده اند و همواره به خرید دستبند رغبت داشته اند. حتماً برای شما هم پیش آمده که از طرح خاصی از دستبند خوشتان آمده و آن را خریداری کرده و استفاده نموده اید. به جرأت میتوان گفت که امروزه از هر چیزی برای ساخت دستبند استفاده میشود، ولی این جنس دستبند نیست که آن را برای افراد جامعه خواستنی و مورد پسند می کند بلکه زیبایی و طرح های دلنشین آن است. در این مطلب کوتاه با تعدادی از محبوب ترین گروه های دستبند‌های زینتی آشنا خواهیم شد تا انتخاب های بهتری در زمان خرید داشته باشیم. البته دسته بندی های دیگری نیز از جمله دستبند زنانه، مردانه و یا دستبند دخترانه، پسرانه و بچگانه یا از لحاظ جنس مانند چرم، استیل یا نقره و ... وجود دارند ولی هدف ما در این مقاله بررسی مدل دستبند می باشد.

  دستبند النگویی: طرح های النگویی معمولا چند تایی استفاده می شوند و حلقه های سفت و محکمی دارند. دستبندهای النگویی در جنس های طلا، نقره، مس، چرم و ... وجود دارند که بصورت ست یا ترکیبی استفاده می شوند. النگوها به دلیل داشتن تنوع و قیمت مناسب و همچنین مناسب بودن برای رده های سنی مختلف هنوز هم محبوب هستند.

  دستبند‌های جذاب یا شانس: این دستبند های تزئینی با یک زنجیر سایز مچ دست شروع شدند که می توانستند از جنس نقره، طلا یا استیل باشند. صاحب دستبند پس از خرید دستبند آویزهایی بشکل مهره یا تزئینات جذاب از آن آویزان می کرد که شاید معنای خاصی برای فرد داشتند و دستبند را منحصر بفرد می کردند. البته بسیاری از جواهر فروشان دستبند را بصورت کامل به همراه تزئینات زیبا و جذاب عرضه می کنند که می تواند از جنس طلا، نقره، سنگ، مهره، چوب و ... باشد.  ( منبع: honarezendegi.com )

  برای مطالعه ادامه متن به قسمت مقالات مراجعه نمایید...

   

  دستبند دخترانه