دستبند

بدلیجات پرفروش

 • دستبند | Bracelet

  از سالیان دور تا بحال دستبند های زینتی از جمله زیورآلات مورد علاقه مردم بوده اند و همواره به خرید دستبند رغبت داشته اند. حتماً برای شما هم پیش آمده که از طرح خاصی از دستبند خوشتان آمده و آن را خریداری کرده و استفاده نموده اید. به جرأت میتوان گفت که امروزه از هر چیزی برای ساخت دستبند استفاده میشود، ولی این جنس دستبند نیست که آن را برای افراد جامعه خواستنی و مورد پسند می کند بلکه زیبایی و طرح های دلنشین آن است.

  در این مطلب کوتاه با تعدادی از محبوب ترین گروه های دستبند‌های زینتی آشنا خواهیم شد تا انتخاب های بهتری در زمان خرید دستبند داشته باشیم. البته دسته بندی های دیگری نیز برای دستبند از جمله زنانه، مردانه، دخترانه، پسرانه و بچگانه یا از لحاظ جنس مانند چرم، استیل یا نقره و ... وجود دارند ولی هدف ما در این مقاله معرفی انواع دستبند از نظر مدل دستبند می باشد.

  دستبند النگویی

  طرح های النگویی معمولا چند تایی استفاده می شوند و حلقه های سفت و محکمی دارند. دستبندهای النگویی در جنس های طلا، نقره، مس، چرم و ... وجود دارند که بصورت ست یا ترکیبی استفاده می شوند. النگوها به دلیل داشتن تنوع و قیمت مناسب و همچنین مناسب بودن برای رده های سنی مختلف هنوز هم محبوب هستند.

  دستبند‌های جذاب یا شانس

  این دستبند های تزئینی با یک زنجیر سایز مچ دست شروع شدند که می توانستند از جنس نقره، طلا یا استیل باشند. صاحب دستبند پس از خرید دستبند آویزهایی بشکل مهره یا تزئینات جذاب از آن آویزان می کرد که شاید معنای خاصی برای فرد داشتند و دستبند را منحصر بفرد می کردند. البته بسیاری از جواهر فروشان دستبند را بصورت کامل به همراه تزئینات زیبا و جذاب عرضه می کنند که می تواند از جنس طلا، نقره، سنگ، مهره، چوب و ... باشد.  ( منبع: honarezendegi.com )

  "ادامه مطلب ..."

  دستبند

  ساخت یک دستبند بجای خرید آن

  همانطور که می دانید امروزه دستبند ها در طرح ها، رنگ ها و مدل های گوناگون ساخته می شوند که این گوناگونی در جنس دستبند نیز بسیار گسترده و مشهود است. شما دوستان عزیز هم می توانید با یادگیری برخی تکنیک ها و داشتن لوازم و مواد اولیه و ابزارآلات مورد نیاز، دستبند مورد علاقه و منحصر بفرد خود را ساخته و از آن لذت ببرید و دیگر نیازی به خرید دستبند از فروشگاه ها نداشته باشید. هر چند در این زمینه محدودیت هایی هم وجود دارد و نمی توان هر نوع دستبندی را در منزل و با ابزارآلات مقدماتی ساخت ولی در ابتدای کار و با روش های ساده می توان انواع بسیار گوناگونی از دستبند ها را با سلیقه و ایده خود بسازید و از هنر نمایی و خلاقیت خود استفاده کنید.

  مواد و ابزار اولیه لازم برای ساخت دستبند دست ساز با مهره:

  ساخت دستبند های مهره‌ای ساده روش بسیار خوبی برای شروع ساخت دستبند دست ساز است. برای ساخت این دستبند به مواد اولیه و ابزار زیر نیاز داریم...

  مطالعه کامل مقاله " ادامه مطلب ... "

  خرید دستبند