کانال بدلیجات

کانال بدلیجات

کانال بدلیجات تلگرام

از آنجایی که امروزه بیشتر افراد از شبکه های اجتماعی اللخصوص کانال تلگرام در ایران استفاده می کنند و همچنین دوست دارند وسایل مورد نیازشان را نیز از کانال های تلگرام خریداری کنند، فروشگاه اینترنتی زیورآلات و بدلیجات نوبای نیز در راستای ایجاد سهولت در استفاده از مطالب سایت، کانال خود را برای این منظور راه اندازی کرده و محصولات خود را در کانال تلگرامی خود منتشر می کند، همچنین مطالب آموزشی در رابطه با نحوه انتخاب زیورآلات مورد علاقه تان، تعیین سایز مناسب بدلیجات و ... که همگی را می توانید از کانال بدلیجات تلگرام ما مشاهده نمایید. همچنین در این کانال بدلیجات، لینک خرید برای تمامی محصولات وجود دارد و به دو روش "سفارش از طریق سایت" و "سفارش از طریق تلگرام" پیش بینی شده که با هر دو روش می توانید سفارش دهید.

عضویت در کانال تلگرام

ورود به پیج اینستاگرام

در کانال زیورآلات فروشگاه نوبای محصولات به شکل زیر منتشر می شوند و اطلاعات هر محصول را نمایش می دهند:

کانال بدلیجات تلگرام

 

اینستاگرام بدلیجات

اینستاگرام پدیده‌ای جدید که در بین تمام اقشار جامعه و در سرتاسر جهان مخاطبان بسیار زیادی دارد و همچنین بسیار مورد توجه صاحبان صنایع و فروشندگان در حوضه های مختلف کسب و کار قرار گرفته است. از این رو فروشگاه اینترنتی بدلیجات نوبای نیز جهت سهولت شما مشتریان عزیز پیج اینستاگرام بدلیجات خود را راه اندازی کرده و اقدام به انتشار محصولات در این پیج می کند. شما می توانید با ورود به پیج اینستاگرام زیورآلات مورد علاقه خود را با یک نگاه یافته و مشخصات آنها را مشاهده نمایید. ولی از آنجایی که اینستاگرام اجازه قرار دادن لینک در پست ها را نمی دهد، برای خرید محصول مورد نظر خود باید کد محصول را به خاطر سپرده و در قسمت جستجوی سایت نوبای وارد نموده و دکمه جستجو را بزنید. پس از یافتن صفحه اصلی محصول در سایت، مراحل سفارش را آغاز نمایید.

در پیج اینستاگرام فروشگاه نوبای محصولات به شکل زیر منتشر می شوند و اطلاعات هر محصول را نمایش می دهند:

اینستاگرام بدلیجات

 

راهنمای سفارش از طریق تلگرامنحوه سفارش بدلیجات از طریق تلگرام

در این بخش قصد داریم نحوه سفارش محصولات فروشگاه اینترنتی زیورآلات نوبای، از طریق تلگرام را به شما دوستان عزیز آموزش دهیم. همانطور که می دانید در سایت نوبای و همچنین در کانال بدلیجات برای هر کدام از محصولات دو لینک خرید پستی وجود دارد که اگر بروی  سفارش بدلیجات تلگرام   کلیک کنید به سبد خرید منتقل خواهید شد که در صفحه "راهنمای خرید" توضیحات کامل در این رابطه داده شده است. ولی اگر بروی  کانال زیورآلات  کلیک نمایید روش خرید تلگرامی زیورآلات را انتخاب کرده اید که در این صورت نرم افزار تلگرام اجرا شده و به ربات تلگرام متصل خواهید شد. در ابتدا پیام خوش آمد گویی مانند شکل زیر نمایش داده می شود و از شما می خواهد که دکمه "start" یا "شروع" پایین صفحه را بزنید، پس از زدن دکمه start ، مشخصات محصول انتخابی نمایش داده می شود (شکل زیر) و ربات تلگرام شروع به پرسیدن مشخصات شما از قبیل: شماره تلفن، نام، نام خانوادگی، استان، شهر، آدرس و کد پستی، می کند.

 

کانال بدلیجات

کانال زیورآلات

 

پس از اینکه اطلاعات خود را بطور کامل و صحیح وارد کردید، دکمه "تأیید اطلاعات و ثبت سفارش" در پایین صفحه ظاهر می شود و شما برای نهایی کردن سفارش باید آن را بزنید که در این صورت یک پیام "ثبت سفارش" و یک "شماره سفارش" برای شما داده می شود و از شما درخواست می شود که برای تأیید سفارش این "شماره سفارش" را به یک شماره خاص پیامک کنید و تمام.

تبریک! شما سفارش خود را ثبت کردید، پس از آن اگر مشکلی در اطلاعات وارد شده از سمت شما وجود داشته باشد و یا هر مسئله دیگر، برای هماهنگی نهایی همکاران ما با شما تماس می گیرند و پس از آن محصول برای شما ارسال می شود.

 

توجه نمایید که در هنگام ثبت سفارش لازم نیست هیچ مبلغی را پرداخت کنید، محصول را درب منزل تحویل بگیرید و همزمان هزینه را به مأمور پست بپردازید.

بدلیجات پرفروش